5 листопада 2018 року відбулось засідання координаційної ради з питань громадського бюджету, на якому було затверджено список проектів-переможців, які будуть реалізовані у 2019 році. Йдеться на сайті міської ради.

Серед великих проектів найбільшу кількість голосів, а це 385 голосів,  набрав Проект №16 «Пляж – влаштування рекреаційної зони у місці стихійного купання на річці Луга» (автор проекту Олена Жуйвода). Бюджет проекту 499000 грн.

Серед малих проектів найбільшу кількість голосів  набрали чотири проекти:

  1. Проект № 5 “ Квітуче місто. Володимир – вертикальне озеленення підвісними клумбами “(автор Андрій Гнатюк). Бюджет 78220грн. За цей проект проголосувало 256 жителів міста.
  2. Проект № 14 «Спортивний двір» (автор Вікторія Джиквас). Бюджет 99900 грн. Загальна кількість голосів 177.
  3. Проект №4 “ Парковка у військове містечко ” (автор Лілія Сальнікова). Бюджет проекту 98121 грн. Загальна кількість голосів 131.
  4. Проект № 10 ««Володимир – основа християнської моралі ”(автор Максим Климюк). Бюджет проекту 95318 грн. Загальна кількість голосів 129.

Відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) останній за рейтингом проект, що виходить за рамки встановленого обсягу громадського бюджету (бюджету участі) на відповідний рік, не включається до списку проектів-переможців. Таким проектом є проект № 15 «Дорога додому! Капітальний ремонт елементів благоустрою по вулиці Луцькій» з бюджетом 472830 грн. (автор Андрій Гнатюк), який набрав 354 голоси.  Рішення щодо реалізації або нереалізації цього проекту, що виходить за рамки встановленого обсягу Громадського бюджету (бюджету участі), за поданням управління житлово-комунального господарства і будівництва, буде прийматись депутатами Володимир – Волинської міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!