Цими днями на своїй сторінці у Фейсбук самопомічівець, депутат обласної ради Костянтин Зінкевич розповів про «пропаганду, методичку КГБ та агентів Кремля». Цього разу його «гнів», скерований на очільника громадської ради Володимир-Волинської міськради, колишнього військовослужбовця 14 ОМБр, волонтера Романа МАРТИНЮКА та депутата Волинської обласної ради Романа Микитюка. Не обійшов поза увагою й представників інших політичних сил не тільки нашого міста, а й сусідніх районів, а також міського голову Петра Саганюка. Скріншоти його «опусів» видання додає, щоб кожен мав нагоду прочитати і зробити власні висновки.

    Депутат Турійської районної ради, член Національної спілки журналістів України Василь ГУТ, котрого теж згадав  Костянтин Зінкевич, висловив бажання дати відповідь пану депутату Волинської облради на сторінках видання «Володимирмедіа». Варто зазначити, Благодійний Фонд «Волинь-2014», який з самого початку бойових дій на сході допомагав 51/14 ОМБр, й продовжує це робити, та підтримував інші військові підрозділи, бійців,  родини загиблих, і якого теж не оминув увагою «самопомічівець», не забарився з відповіддю. Відверто кажучи, людині, яка має честь і совість, повинно бути соромно після цього. Бо це доводить, що вона обмовила не тільки Романа Мартинюка, а й сам Фонд, до якого відношення ніякого не мав і немає. Але чи зрозуміє і зробить висновки Костянтин Зінкевич? Чи й далі продовжуватиме безпідставно лити бруд на людей? Читайте, і робіть висновки.  

«Шановний пане Костянтине Зінкевич!  Дякую вам за те, що поділилися зі мною та тисячами волинян власним баченням ситуації,  яка склалась на Волині перед початком президентських виборів і тим самим чітко продемонстрували ті методи, якими політична сила, що ви очолюєте, має намір боротися за голоси виборців в містах Володимир-Волинський та Нововолинськ.

Також дякую, за визнання  одним із найсильніших кандидатів на посаду Президента України Анатолія Гриценка, адже в черговий раз шквал  необґрунтованої критики ви скерували на людей, які представляють його на Волині.  Хоча дивує, що сьогодні для вас не є конкурентами  партії,  які при владі, з  ними ви успішно співпрацюєте…

Взагалі, дуже гарно написано.  Проте, думаю багатьом зрозуміло,  що викласти цей матеріал так логічно й послідовно, вам самому було б не під силу, без сумніву, тут допомагали  високооплачувані журналісти та політтехнологи (з деякими  із них,  ви красуєтесь на світлинах, викладених на  вашій сторінці в Фейсбук ). Треба сказати, вони чесно відпрацювали свої гроші, а основний замовник цього бруду, мабуть, впевнений, що добре захистив свої особисті інтереси… Не вийде! Адже все таємне колись  стане явним: скільки б клубок не вився, ниточці прийде  кінець.

Стосовно Романа Микитюка.  Це людина, яку мешканці нашого району не раз обирали в районну та обласну ради. На виборах у 2013 році, коли головним конкурентом був представник від «Батьківщини», за нього віддали свої голоси 80,45 відсотка жителів округу (в районі нараховується 5491 виборець), а на наступних виборах, у 2015 році, за нього проголосувало 3613 виборців (51,75 відсотка).  Це людина, яка не відмовляла в допомозі, коли відправляли наших земляків на майдан під час Революції Гідності, та у  волонтерській  допомозі під час активної фази бойових дій на Сході.

Але… Вам цього не зрозуміти та,  врешті,  воно вам і не потрібне.  Не зрозуміти вам і того, що починаючи з 2014-го по 2016-й рік на передовій беззмінно ніс службу  рідний брат Романа  Микитюка – Ігор, на відміну від вас… і про нього до сьогодні там найкращі відгуки.

Сьогодні Роман Микитюк забезпечує роботою до тисячі працівників, він поважає людей, турбується про їхній добробут не на словах, а на ділі. Приміром, хто сьогодні, так як він,  забезпечує житлом спеціалістів своїх підприємств, відкриває  дитячі заклади та заклади культури.  Роман Микитюк не має великих політичних амбіцій, живе серед простих турійчан, ми бачимо його кожен день, вітаємось та дивимося йому у вічі. Він працює на землі, фермером, а підприємства, у розвиток яких, вкладені  серйозні інвестиції, сьогодні печуть  хліб,  надають  якісні послуги  у сфері торгівлі  та інші.  Головне, ця людина ніколи нікому не відмовляє у допомозі.

Звичайно,  як і в кожного з нас, у Романа  Микитюка є свої недоліки.  Але треба врахувати й те, що будь-яка українська влада (у тому числі й нинішня) часто змушує людину такого рівня робити незручні для неї кроки.  Я один з тих, хто завжди відкрито вказує на подібні недоліки, зокрема й Роману Микитюку. Це можна прослідкувати в ЮТУбі на каналі «Волинські патріоти» та на моїй сторінці у Фейсбук. Знаковим вважаю те, що коли політичні шахраї  на рівні області сплановано довели ситуацію з Ковельським ветсанзаводом  до «краю»,  я був серед активістів, які не дозволяли Роману Микитюку, робити певні дії  без відповідного погодження з громадою. З цією метою  виступив перед людьми в селі Гаруша та задіяв до створення блокпоста Туличівського  сільського голову Василя Білецького.

Коли жителі Турійщини повідомили мені про несанкціоноване розвантаження шкідливих відходів на території Турійського  сміттєзвалища,  відразу зробив заяву в обласну поліцію, а пізніше разом  з оперативною групою поліцейських виїхав  на місце події.  Там в присутності першого заступника голови Волинської ОДА Сергія Кошарука, депутата облради Романа Микитюка та начальника відповідної обласної служби закликав наших поліцейських,  незважаючи на високі посади присутніх, відповідально   виконувати свій непростий обов’язок  й  фіксувати порушення. Присутній начальник райвідділу поліції при цьому втік,  згодом його звіт заслухали на засіданні президії районної ради,  яке  серед інших депутатів  ініціював і я.

Свого часу моя дочка, адвокат, член обласної ради політичної партії «Громадянська позиція» Антоніна Гут привітала Романа Микитюка як депутата обласної ради, обраного Турійською громадою.  Вона категорично протестує щодо розміщення свого фото  поряд з публікацією  із брудною та неправдивою інформацією від очільника, здавалося б, толерантної партії «Самопоміч» –  Костянтина Зінкевича.

Скажу кілька слів і про Романа Мартинюка. Він із тих людей, що й «мухи не зобидять». Це вчитель, викладач фізики, і  хоч давно не працює в школі, його щиро поважають колишні учні та колеги.  Роман один із перших свого часу став підприємцем, а під час російської агресії став першим засновником та ініціатором створення волонтерського руху у Володимирі-Волинському для підтримки  51-й ОМБР, яка дислокувалася в місті, а ви до цієї ініціативи Романа, лише приєдналися. Він ніколи не збирав грошей на особисті банківські картки, адже вважав, що не зможе повною мірою відзвітувати про їх використання. Постійні звіти за кожну витрачену копійку Роман Мартинюк робив в соціальній мережі Фейсбук і не для піару… Тож нагороду за волонтерську діяльність отримав заслужено.  Про це  Роман нікого ніколи не просив, люди самі бачать, що і хто робить.

Під час гарячої фази військових подій на Сході Роман практично жив у своєму автомобілі… На волонтерській діяльності він не зупинився, як фаховий артилерист пішов добровольцем на фронт, в той час, коли від подібного багато хто із тих,  що пробують його сьогодні звинувачувати та судити, просто втікали…

Окрім цього, представники фонду «Волинь-2014» сьогодні на сторінці Романа Мартинюка розмістили інформацію, яка спростовує ваше звинувачення в тому, що його хтось виганяв з фонду. Він не був його членом та засновником. Співпрацюючи з фондом він виконував усі  його вимоги та вчасно  надавав відповідні документи про використання коштів та матеріальних цінностей.

Артилерія – це грізна зброя, тому Роман міг служити  у тих військах, тільки офіційно призвавшись в армію, що  він і зробив. Був  звичайним солдатом, не  шукав для себе якихось привілеїв, в притаманній йому манері, чітко виконував команди та розпорядження своїх командирів.

За відсутності належного матеріального-технічного забезпечення Романові доводилося неодноразово приїжджати по допомогу на Волинь. Під час однієї з  таких поїздок  він,  будучи позапартійним, подав документи в депутати обласної ради від маловідомої тоді партії «Наш Край» та знову поїхав на фронт. За  Мартинюка на окрузі проголосувало 613 виборців. Він зайняв друге місце. Але  при сьогоднішній системі виборів, цього було не достатньо, аби пройти в   обласну раду.

Під час служби Романа в армії члени громадських організацій Володимира-Волинського одноголосно висунули та підтримали його кандидатуру  на голову громадської ради міста.

Отож, шановний Костянтине Зінкевич, чи не здається  вам, що представники громадських організацій не перебувають на службі у мера міста, а мають свою особисту думку? Чи, може, ви не поважаєте й своїх колег, які знаходяться в громадській раді. Їх, мабуть, теж вважаєте такими, що перебувають на службі в мера?

Нині Роман Мартинюк – директор ТзОВ «ОСБ ХАУЗ Україна», шанована та поважна людина у Володимирі-Волинському та далеко за його межами. Саме таких, як він, хтось і не бажає бачити в команді Анатолія Гриценка, адже – за ними правда та підтримка, а для політичних шахраїв це –  найбільша проблема, що криється в неможливості заробити побільше грошей. Тому і виють…

Так сталося, що волонтерські шляхи Романа Мартинюка та моєї сім’ї не раз перетиналися. В Турійську волонтерський центр знаходився в будинку,  що належить моїй дочці Антоніні. Вона вирішила привітати  Романа як солдата-артилериста з Днем ракетних військ та артилерії, а вам, людині, яка всякими методами уникала призову в армію, це чомусь не сподобалось.

Нічого… Думаю, настав ваш час, у розпалі президентські вибори, і ваша  брудна «робота» знову буде затребувана у «верхах», як я вважав колись,  порядної та толерантної партії «Самопоміч».

Член Національної Спілки журналістів  Василь Гут.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!