До редакції «Володимирмедіа» звернулись мешканки міста Тетяна та Інна. Річ у тім, що обидві жінки виховують маленьких діток, котрі відвідують дитячі садочки. Але ось уже кілька днів, а саме із призупиненням опалювального сезону, перестали водити їх у дошкільні заклади. Кажуть, побоюються, що малеча буде мерзнути, а потім по лікарнях треба буде ходити з нею.

-Розуміємо, що вулиці тепло і влада економить газ, може й воно правильно, але при цьому страждають діти, – говорять жінки. – Нехай у будинках виключили, та як можна не опалювати дитячі садки?

Нагадаємо: розпорядженням міського голови Петра Саганюка, виходячи з кліматичних умов моменту встановлення середньодобової температури, керуючись Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення з 30 жовтня 2018 року призупинено опалювальний сезон 2018-2019 років та подачу гарячої води для всіх категорій споживачів ( в т. ч для дошкільних та навчальних закладів) до прийняття окремого розпорядження. Продовжуватиметься теплопостачання для лікувальних закладів. Призупинили також теплопостачання і у Луцьку та Нововолинську.

  За роз’ясненням видання звернулось до директора  «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» Сергія КОБИ, котрий повідомив, що відзавтра у Володимирі-Волинському увімкнуть опалення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!