Коли не вдалося володимир-волинському «свободівцю» Павлу Карпюку “віджати” землю на території колишніх Зорянської та Стенжаричівської сільських рад, як він взявся за землю у Володимирі-Волинському .

Про те, як Карпюку на підставі рішення Верховного суду України за позовами прокуратури, доведеться таки розпрощатися із більш як півтора сотнею гектарів землі, читачі можуть ознайомитися, переглянувши попередні дописи «Чому три роки незаконно обробляв Карпюк землю?» та «Верховний Суд змусив Павла  Карпюка повернути 156,5 га землі»

Про бурхливу діяльність депутата Володимир-Волинської районної ради Павла Карпюка можна писати цілі детективи. Одна тільки його декларація про доходи, які за рік є нижчими ніж  у  пенсіонера,  чого вартує!( Павло Карпюк:  квадроцикл,  дача у Пульмо, 63 га земель і …  50 тисяч гривень доходу)

Принижуючи іноді гідність колег, критикуючи своїх опонентів задля власного піару, виголошуючи ні до чого не зобов’язуючі промови, Павло Карпюк у той же час намагається створити для себе якнайбільше благ, щоб після  завершення політичної бурхливої діяльності, було де розвернутися. У прямому та переносному значенні цього слова. Про це  можна дізнатися із  «Каламбур із земельними оборудками та угіддями депутата-свободівця».

Паралельно із діяльністю у районі, Павло Карпюк активно займається вирішенням «виробничих» проблем у Володимирі-Волинському.  Свого часу придбавши  приміщення колишнього заводу продтоварів, він вирішив їх переобладнати під розваги та комерцію: «Як «свободівець» Павло Карпюк, прикриваючись виробництвом, купує землю під розважальні заклади».  

І  ось уже тричі більшість депутатів Володимир-Волинської міської ради поки що вперто перешкоджають Карпюку купити земельну ділянку під маркою «для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості». Хоча дехто із обранців громади міста  все ж таки поступово   змінює свою думку.

У п’ятницю чергова сесія Володимир-Волинської міської ради, де вкотре вирішуватиметься доля продажу землі під «промислові» потреби комерсанта Карпюка.  І коли депутати дадуть задній хід під натиском потрібних та впливових людей та  погодять продаж землі Карпюку, бюджет Володимира-Волинського не дорахується  близько мільйона гривень.

Мало це чи багато,  і чи зможе міський бюджет обійтися без цієї суми, вирішуватимуть депутати. Однак кожному з них перш, ніж натискати кнопку «за», варто подумати, що за цей мільйон можна залатати певні фінансові «дірки», ями на дорогах та вчепити зайвий ліхтар на околичних вулицях міста.  Яким буде рішення, видання «ВолодимирМедіа» обов’язково доведе до відома читачів. Із результатами поіменного голосування.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!