На минулій позачерговій сесії Володимир-Волинської міської ради щодо  кабальної для населення ціни на газ, яка з тріском провалилася завдячуючи відсутності  депутатів так званої  коаліційної більшості, головою міської ради Петром Саганюком запропоновано розглянути звернення до Президента України щодо відміни урядової постанови відносно  підняття ціни на газ на черговій сесії, яка відбулася 9 листопада.

Однак, як не дивно, дане питання чомусь не було включено у порядок денний, тому депутат Гранат вніс пропозицію все ж таки  звернутися до Президента.  Однак  підтримки  та навіть натяку на те, що дана проблема когось хвилює, у залі не було. Хтось закидав, що не треба гратися у політику, хтось – мало не заглядав в зуби своїм лідерам з німими запитанням: «А як же нам себе поводити?»

Зважаючи на подібне, депутат Руслан Мороз вирішив внести ясність у вирішення даної проблеми, наголошуючи на тому, що жодної політики у відміні ціни на газ не вбачає. Як і не довіряє тому, що звернення до президента позитивно вирішить дану проблему

«Я вважаю, що до Кабінету Міністрів та до Президента не потрібно звертатися, бо це нічого не вирішить.  Кабінет Міністрів не уповноважений приймати законодавчі акти, бо  такими повноваженнями   наділена лише Верховна Рада.  Тобто, у нас є на окрузі народний депутат  Ігор Гузь, ось і до нього треба звертатися, щоб він ініціював прийняття закону щодо введення мораторію на підвищення ціни на газ», – звернувся до депутатів Руслан Андрійович.

Однак   у порядок денний дана порпозиція не внеслася. Вкотре більшість депутатів  таке важливе питання, як зменшення тягара на плечах народу, просто проігнорувала. Складається враження, що   депутати від президентської партії  взагалі не переймаються проблемами своїх виборців.

Лише після закінчення сесії, коли частина депутатів достроково по одному покидала зал, депутат Олег Тимосевич збирав підписи під зверненням до перших осіб держави щодо відміни постанови уряду щодо підвищення ціни на газ.

Ось так, шановні читачі, ваші депутати  дбають про те, щоб вам жилося краще.   То ж навіщо такі обранці, коли не взмозі підписати та скерувати звичайнісіньке звернення? Навіть при тому, що подібні документи, як наголошував у виступі Руслан Мороз, не завжди доходять до адресатів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!