І вкотре на черговій сесії Володимир-Волинської міської ради розгорілися баталії навколо земельної ділянки несільськогосподарського призначення,  де   вчетверте депутати  вирішують, чи надати Павлу Карпюку дозвіл на її придбання. Три рази дане рішення не віднаходило більшості голосів. Три рази депутати вагалися, сперечалися, доводили свою точку зору. Навіть підрахували, що втратить міський бюджет, коли погодять   продаж земельної  ділянки Карпюку під маркою «для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості». А це немало –небагато – близько мільйона гривень. Хоча у сесійній залі прозвучала репліка, що більше мільйона.

Під час голосування за дане рішення, думки окремих депутатів розділилися. Перше, що пропонувалося, – проголосувати за кожний пункт окремо. Дану пропозицію озвучив депутат  Максим Климюк. Проте депутати до цих пропозицій не прислухалися.  Дивно було спостерігати навіть за тими депутатами, які кричать з  будь-якого поводу, знайшовши навіть орфографічну помилку у слові.

«Якщо ми приймемо дане рішення, бюджет міста втратить більше мільйона гривень. Я надіюся, що ви, Петре Даниловичу, (міський голова) у першу чергу, зацікавлені в тому, щоб ця сума надійшла до бюджету. Вважаю, що саме ви маєте вплив на фракцію БПП, яка провалила голосування по відміні ціни на газ.  До слова, на цьому об’єкті була перевірка управління з контролю за використанням та охороною земель,  яка встановила, що частина приміщень надана в оренду та використання приватному підприємцю Карпюку та ПП «Корд». Тому земельна ділянка використовується не для виробничих цілей, а для здійснення комерційної діяльності. Виходячи з цього, комісія вказала, що  було порушено Закон України про використання та охорону земель, тобто використання земель не за цільовим призначенням. І коли депутати проголосують за прийняття рішення, і бюджет міста втратить більше мільйона гривень, вважаю, що у подальшому ті, хто голосуватиме «за», не матиме морального права просити кошти на ремонт вулиць або інші потреби», – звернувся до міського голови  Максим Климюк

«Я не член партії БПП,  я йшов на посаду мера від цієї партії. Однак я далекий від цих політичних конфесій і нікого не  змушуватиму. У вас є своя позиція , а у мене – своя», – відповів депутату міський голова Петро Саганюк, натиснувши кнопку «за».

Ось так завершилася епопея із земельною оборудкою, до якої причетні депутати так званої негласної коаліції. Карпюк потирає руки, бо таки зумів віднайти  спільну мову з міським головою. Багато депутатів, які до цього не поділяли поглядів своїх політичних опонентів, миттєво здружилися.  Дивує, що заради цієї афери, народні обранці почали торги із совістю…

А тим часом на зарплатні медикам та освітянам не вистачає коштів, дороги, навіть у центральній частині міста потребують ремонту, вже не говорячи про провулки, що потопають у негоду у болоті, і на які влада закриває очі, звинувачуючи їх жителів у тому, що вони “багато хочуть”. Продається і купляється усе: совість, земля, голоси. Місто давно вже перетворилось на таку собі сіру зону для перевезення контрабанди з високим рівнем безробіття. Бо основна частина володимирчан змушена працювати у сусідній Польщі, щоб заробити на той же газ, підвищення якого місцеві народні обранці проігнорували. Про створення нових робочих місць у Володимирі давно й мови не ведеться, інвестори чомусь оминають його, хоча це – ласий кусень, бо ж місто знаходиться біля кордону.

Сьогодні продавши землю, що не відповідає цільовому призначенню, ми втрачаємо мільйон гривень, що могли б бути спрямовані на погашення заборгованості по зпаробітній платі тим же вчителям, а вони на сьогодні отримали лише 40% , або змогли б побудувати дитячий спортивний майданчик. Ось це називається політичні договорняки, які руйнують нашу країну і не дають їй можливість розвиватися! Вчора депутати БПП не прийшли на позачергову сесію міської ради щоб прийняти звернення до Уряду та Президента про грабіжницькі тарифи на газ, потім не підтримали внесення цього питання до порядку денного, а сьогодні в повному складі голосують за те, щоб бюджет міста втратив мільйон! Потім будемо клянчити з бюджету держави, що веде війну з агресором, або будемо ходити з простягнутою рукою до народного депутата та різноманітних фондів. Депутати, які уже чотири рази голусували за те, щоб відмовити Карпюку у цій земельній оборудці, а тепер вирішили чомусь змінити свою думку, хоча проект рішення уже 5-й раз залишається незміннним! На це повинні відреагувати усі правоохоронні органи, включаючи новостворенні антикурупційні. Потрібно використати усі можливості щоб імена тих, хто голосував за таке злодійське рішення, знали якомога більше людей нашого міста та нашої області. Адже це злочин, який має бути покараний. І як називається влада, яка дозволяє його чинити?

Отож, подаємо список результатів голосування. Нехай люди дивляться і роблять висновки.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!