Сьогодні у залі міськвиконкому відбулося представлення і захист проектів на конкурс громадських ініціатив стосовно дітей і молоді.

  Так, на розгляд комісії були подані три проекти: «Ангели добра» – ГО «Берег надії», «Новорічне диво»  – ГО «Пульс міста» та «Місто-пазл» – ГО «Креатин студіо».

Першим представила проект очільниця ГО «Берег надії» Олена Кандиба, котра зазначила, що «Ангели добра», тривалість якого – 4 місяці,  спрямований на соціалізацію молоді з інвалідністю й популяризацію волонтерства. До  його реалізації залучатимуться студенти педагогічного коледжу ім. Кримського. До речі, як зауважила пані Олена, організація вже співпрацює з майбутніми педагогами, котрі не тільки надають волонтерську допомогу, займаючись з особливими відвідувачами «Берега надії», а й віддають частинку себе, роблячи цей світ яскравішим. Проект має мету показати наскільки важливу роботу вони роблять. Під час його реалізації заплановане таборування з виїздом на природу.  Вартість проекту – 11400 гривень, 9710 – бюджетних коштів, 1790 – власних.

«Новорічне диво» представила Любов Саць. Мета проекту, тривалістю у 2 місяці, – згуртувати та активізувати молодь міста, використовуючи різні методики та тренінги. Зокрема, передбачено щосуботи виготовлення прикрас, які прикрашатимуть головну ялинку міста. Вартість проекту – 11700 гривень, 10 тисяч – бюджетних, 1700 – власних коштів.

Співзасновниця ГО «Креатив студіо» Анастасія Азанова  поділилася ідеєю власного створення проекту, що носить назву – «Місто-пазл», яка визріла, з її слів, за ніч.

Суть проекту полягає у виготовленні ізометричної карти міста із пазлів з форматом карти А2, що складатиметься із 600 елементів. У подальшому мапу можна буде презентувати як сувенірну продукцію, а також у якості подарунків на різноманітних конкурсах та заходах.

Під час роботи над проектом вдалося провести опитування у молоді міста щодо доцільності такої мапи і поцікавитись знанням історії та архітектурних пам’яток на території Володимира-Волинського. Як з’ясувалося, багато не змогли відповісти на елементерні питання. Звучала пропозиція від членів конкурсної комісії – розмістити ізометричну карту у місті. Це може стати одним з путівників для туристів. Секретар міськради, заступник міського голови Олег Свідерський обіцяв подумати над цим питанням.

  Вартість проекту – 19532 гривень, 10 тисяч – бюджетні кошти, 8346 – спонсорська допомога, 1186 – власні.

В результаті голосування переможцями визнано «Ангели добра» та «Місто-пазл».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!