У порядку оголошення депутатських запитів на черговій сесії 9 листопада депутат Володимир-Волинської міської ради  Максим Климюк запропонував  передбачити   у кошторисах  освітянських установ міста  кошти для облаштування певних зручностей для дітей з особливими потребами.

«У той час, коли держава  надає можливість дітям з особливими потребами  проходити навчання у звичайних школах, жоден освітянський заклад Вололодимира до цього не готовий. Коли зверталися до керівника освіти міста, отримали відповідь, що подібної категорії дітей немає у школах. Проте я наполягаю все ж таки підтримати  моє звернення та вирішити позитивно питання щодо обладнання, у першу чергу, у школах міста санвузлів та безперешкодного пересування у приміщенні шкіл.   І коли батьки, у яких є діти з особливими потребами, побачать, що для їхніх дітей створені належні умови для навчання у школах разом зі своїми ровесниками, у такому випадку, вони не здаватимуть своїх дітей у спеціалізовані заклади або навчатимуть їх вдома.  Тобто, не батькам, а нам, депутатам першими потрібно   робити кроки назустріч  батькам, щоб вони відчули піклування влади про дітей з особливими потребами», – звернувся до депутатів Максим  Климюк.

Депутат Світлана Федонюк висловила далекоглядну пропозицію: розробити загальноміську програму щодо створення належних умов для неповносправних мешканців міста, забезпечивши їм вільний доступ не лише до освітянських закладів, а й решти приміщень загального користування, у тому числі вбиралень та житлових будинків.

Ці пропозиції підтримав депутат Руслан Мороз, акцентувавши увагу на тому, що  у першу чергу потрібно подбати про дітей, розпочавши створювати належні умови хоча б в одній зі шкіл міста.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!