У Володимирі-Волинському на місце реорганізованої ЖЕК створюється комунальне підприємство «Управляюча житлова компанія», Статут якої затверджували на черговій сесії.

Документ обширний, однак не так його створення, Статут, як невідповідність у технічній документації хвилювало декого із депутатів.

«Під час інвентаризації технічної документації на усі приміщення, які обслуговувала донедавна ЖЕК, ми стикнулися із певною проблемою: не усі будинки відповідають  документації. Деякі з них виросли на один-два поверхи.  Кому належатимуть прибудинкові території?», – звернувся на сесії депутат Руслан Мороз.

Однак ніхто із представників відповідних управлінь та відділів так і не зумів дати чіткого пояснення щодо подальшого виходу із цієї ситуації. Хто має замовляти нову документацію, кому у подальшому належатиме прибудинкова територія, і хто її обслуговуватиме – питання залишилося відкритим. Рішення прийняли, бо з нового року  такої структури як ЖЕК законодавчо не існуватиме.  Є надія, що багато будинків об’єднаються в ОСББ, тому питання технічних документацій автоматично ляже на їхні плечі.

Під час прийняття рішення  надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведених земельних ділянок, депутати,зважаючи на численні заяви від жителів міста, у тому числі учасників АТО, щодо виділення земельних ділянок, доручили відповідним службам розробити Порядок надання земельних ділянок. До речі, про необхідність  розробки  даного порядку   неодноразово наголошував депутат міської ради Руслан Мороз.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!