Досить дискусійним виявився розгляд рішення щодо внесння змін до структури виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради. Пропонувалося доукомлектувати ЦНАП, організаційно-аналітичний відділ та відділ державного реєстру виборців, оскільки цього вимагають значний об’єм робіт та відповідні урядові документи.

Здавалося б звичайне кадрове питання, проте багато хто із депутатів був проти роздуття штатів. Особливо наголос ставився на організаційно-аналітичний відділ, де на думку депутатів, достатньо кадрових одиниць для того аби організувати виконання функціональних обов’язків.

Як висловився у виступі депутат Василь Сусік, на початку каденції діючої нині  ради,  штат виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради складав 115, 5 штатних одиниць. Нині ж, як зазначив Василь Михайлович, пропонується затвердити штатний розпис, який становить 134 посади. При цьому він навів вибірковий аналіз штатної чисельності по деяких відділах та управліннях, порівнявши їх зі штатом організаційно-аналітичного відділу, де після доукомплектації штатів працюватиме 5 осіб.

Керуючий справами міськвиконкому Наталя Прогонюк настоювала на тому, що дане рішення виникло не на рівному місці, а цього вимагають постанови Кабміну. Крім цього, організаційно-аналітичний відділ організовує та координує роботу багатьох відділів як ради, так і міськивиконкому, тоббто об’єм роботи на добрий порядок збільшився.

Депутата Руслана Мороза здивувала німа поведінка голів депутатських комісій, на розгляд яких виносився проект рішення.  Чому, на думку депутата, жоден із голів  не озвучив рішення комісії з даного питання?  Депутат Олег Тимосевич, котрий очолює комісію з питань законності та правопорядку своїм виступом дав зрозуміти, що комісія підтримує це рішення, оскільки  «якщо ви вимагаєте якісної роботи (від оргвідділу, Авт.), і коли організовувати та забезпечувати проведення усіх заходів, я, крім того, щоб вимагати, маю дати можливість..».

Досить критично подав свою точку зору щодо  роздуття штатів міськвиконкому депутат Максим Климюк.

«Петре Даниловичу, ви часто говорите про своє нейтральне відношення до політики. То ж яке право мають ваші працівники виконавчого комітету у робочий час під час спілкування із людьми, які приходять до виконкому у вирішенні власних проблем,  вказувати їм, що хтось когось  бачив на фотографії певної  політичної сили? Або  висловитися у вічі  людині, що  вона  є ворогом міста та особистим  вашим ворогом? –  запитав Максим Климюк.

То може, як зазначив він, замість політиканства та пошуку ворогів міської влади, певні посадові особи займуться робочими моментами та виконанням функціональних обов’язків?

Рішення було напівпровальним. Бо не усі запропоновані відділи отримали додаткові штатні одиниці.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!