Начальник поліції нагородив дітей за допомогу у розкритті злочину

Сьогодні відбулася загальногімназійна лінійка у Володимир-Волинській гімназії імені О.Цинкаловського, на якій, крім підбиття підсумків навчального процесу, перемог у спортивних змаганнях, конкурсах, відбулося нагородження учнів за досягнуті успіхи.

Окрім представників влади міста та благодійного фонду «Тільки разом», на лінійку завітав начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик із досить-таки приємною місією – вручення подяк та подарунків двом шестикласникам гімназії – Ігорю Гузю та Анатолію Матусевичу за допомогоу правоохоронним органам у розкритті злочину.

Хлопчаки були свідками злочинну, а саме, як зловмисник розбив вікно в автомобілі та викрав звідти барсетку. Дітвора не розгубилася та почала переслідувати  злочинця. Завдячуючи їх кмітливості та сміливості, правоохоронцям по гарячих слідах вдалося упіймати злодія, на рахунку якого, як виявилося, був не один нерозкритий злочин.

Вручаючи нагороди та м’ячі, Михайло Петрович подякував дітям  за те, що не розгубилися та зуміли миттєво прийняти вірне рішення. Побажав усім гімназистам успіхів в навчальному процесі та перемог.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!