Понад два тижні поспіль не ходить рейсовий автобус по маршруту Володимир-Волинський – Коритниця. Чимало жителів, які працюють у місті, утім числі й Білині, не мають змоги доїхати на роботу.  Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала староста села Зоря Валентина Томчук.

Чимало людей змушені  добиратися до Володимира автобусом від птахофабрики, що перевозить своїх працівників, хоча він не зобов’язаний брати їх. Окрім того, через незручний графік рейсового автобусу, вони повинні  затрачати цілий день, бо просто немає чим добратися додому. Так само й студенти, які приїздять пізніше 16-ї години змушені йти пішки 11км. Про яку безпеку молоді можна говорити?
Як стало відомо, рейсовий автобус з Володимира-Волинського через Устилуг до Коритниці їздитиме з 15.11.2018 року. Питання: чому він не може їхати попереднім маршрутом?
   Видання «Володимир Медіа» звернулось за  коментарем до директора пасажирського АТП-10707 Володимира Дячука. Як зазначив у розмові Володимир Петрович, критична ситуація виникла через технічні причини, а саме поламки автобуса. Допоки транспортний засіб перебуває на ремонті,  дирекція АТП вишукує можливість  відновлення даного маршруту. Яким буде рішення – покаже час. Проте він запевив, жителів коритницького напрямку не залишать без транспортного сполучення. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!