Чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, яке відбулося 15 листопада, в основому присвячувалося бюджетним питанням, які озвучила заступник начальника фінансового управління Ірина Томашук.

У ході виступу наголошено на тому, що кошти бюджету розвитку використані на 75 відсотків.  До того ж й надалі існує проблема фінансування освітніх закладів, зокрема за організацію навчання дітей із сусідніх ОТГ.

На банківських депозитних рахунках розміщено 46млн. 100 тисяч гривень, що дало міському бюджету додатково   близько мільйна гривень, нарахованих як відсотки від вкладу.

Поряд з тим на рахунках казначейства перебувають залишки бюдежтних коштів, зокрема у вигляді субвенції для впровадження програми «Нова українська школа» у сумі 244 тисячі гривень та 157   тисяч – субвенція для підтримки дітей з особливими потребами. Начальник освітян Вячеслав Петрук запевнив,  усі ці кошти будуть вчасно освоєні  для придбання відповідних меблів та спеціальних засобів  і обладнання.

Окрім цього, на рахунку казначейства є субвенція для відшкодування лікарських засобів по програмі «Доступні ліки» в сумі 561 тисяча гривень. Головний лікар ТМО зауважив, що залишок коштів  є результатом некоректних розрахунків. І використати їх до кінця року  швидше всього не буде можливості.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!