15 листопада 2018 року у  Володимирі-Волинському  було виявлено тіло невідомого громадянина України, в речах якого знаходився військовий квиток на ім’я військовослужбовця військової частини А2892Як повідомляють «Волинські новини», на своїй сторінці  у Фейсбук прес-служба 39 зенітного ракетного полку  інформує про початок  досудового розслідування .
Як зазначається, власник знайденого військового квитка з вересня місяця знаходиться в розшуку як такий, що самовільно залишив військову частину та наказом командира військової частини, був виведений за штат.
У рідних та близьких інформація про його місцезнаходження була відсутня.  Розшукові заходи військовослужбовця результатів не дали. Як вдалося дізнатися виданню, військовослужбовець 1970 року народження підписав контракт із ЗСУ у вересні 2018,  проживав спочатку у гуртожитку, потім зник. Як з’ясувалося згодом, винаймав житло у Горичеві, де й було виявлено тіло. Після опізнання представником військової частини, у якій він служив, було проінформовано рідних.

16 листопада 2018 року заплановані заходи по опізнанню тіла рідними та з’ясування судмедекспертом причин смерті громадянина.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!