11 листопада 2018 року у Володимирі-Волинському відбулося обласне театральне свято, присвячене 120-й річниці від дня народження корифея українського театру, народної артистки, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка Наталії Ужвій. На сцені культурно-мистецького центру майстерними виступами чарували глядачів та членів журі театральні колективи “Гармидер” (Луцьк), “Відродження ім. Богдана Берези” та “Різнобарв’я” (Володимир-Волинський).  Йдеться на офіційній сторінці 39 ЗРП у Фейсбук.
    Варто зазначити, у постановці  вистави народного аматорського театру “Відродження” взяли участь офіцери 39-го зенітно-ракетного полку, – капітан Тимофій Нечипорук, старший лейтенант Тарас Гейник та молодший лейтенант Андрій Шарко. Військовослужбовці поза службовими обов’язками, віднайшовши час, відвідували репетиції, допомагали в організації постановки вистави, інсценізація якої супроводжувалася виключно проукраїнським поглядом, відродженням національних традицій.
  Результатом серед 18-ти колективів (відбір проходив у кілька етапів) стало  третє місце, а головне, що в такий складний для України час військові не тільки стоять на захисті кордонів, а й підтримують творчі народні колективи.
    Режисерка театру “Відродження” Олена Шарко, коментуючи роботу театру , зазначила:«Я приємно вражена такими талановитими захисниками України, і безмежно вдячна за те, що у непростий для країни час вони знаходять час для творчості. Щира вдячність їм, їхнім батькам та керівництву за співпрацю».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!