Сьогодні вночі в пунктах пропуску «Краківець» й «Устилуг», що на кордоні з Польщею, під час огляду двох іномарок співробітники прикордонного відомства спільно з працівниками фіскальної служби виявили приховані тютюнові вироби. Йдеться на офіційному сайті ДПСУ.

Так, в автомобілях «Seat» й «Mazda» під задніми сидіннями було приховано понад 4,3 тисячі та 670 пачок сигарет відповідно. А в пункті пропуску «Саловка» прикордонники Чопського загону також разом із представниками фіскальної служби у колісних парах 7 вагонів вантажного поїзда, що прямував до Угорщини, знайшли 3,4 тисячі пачок курива.

Крім того, минулої доби військовослужбовці Луцького та Чопського загонів ще у двох транспортних засобах виявили прихований товар. Тисячу пачок сигарет правоохоронці знайшли у багажному відділені  «Mercedes» та 300 пачок – у бампері та в сидінні автомобіля «Volkswagen».

Усі знайдені контрабандні тютюнові вироби та «Volkswagen» вилучено встановленим порядком працівниками ДФС для здійснення подальших правових дій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!