До редакції «Володимир Медіа» вкотре звернулась жителька Володимира-Волинського Любов Ростопчина, котра мешкає на вулиці Хвильового з проханням її почути. Жінка просить депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, мера міста Петра Саганюка та його підконтрольних начальників відділів та управлінь віднайти у бюджеті міста 50 тисяч гривень для прокладення декілька метрів нового водогону  на вищезгаданій вулиці.

Ця проблема  неодноразово озвучувалася Любов’ю Ростопчиною на різних  рівнях, починаючи від міського голови, його заступників, закінчуючи помічником нардепа Гузя. Дійшла аж до Києва. Нині чекає відповіді. Хоча більш ніж упевнена, ніхто зі столичних чиновників не приїде до Володимира-Волинського, щоб перевірити викладені у зверненні факти. Як і те, що не виділять з бюджету держави кошти на водогін за її зверненням. Все за накатаним сценарієм скинуть на місцевий рівень.

Цього разу пані Ростопчина розповіла «ВолодимирМедіа» про те, що на вулиці Хвильового розпочали класти асфальт. Приїхала  техніка і начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Фіщук, до котрого й звернулася Любов Михайлівна, попросивши замінити декілька метрів водогону, який вже давно дихає на ладан.

На що їй порадили обрати вуличний комітет та його голову, долучитися до співфінансування – 40/60, де більша  частка припаде на міський бюджет. Пані Ростопчина пояснює, у випадку створення вуличного комітету,  жителям вулиці доведеться зібрати близько 20 тисяч гривень. Решту  додадуть із бюджету міста. Здавалося б немає  проблеми: залишається обрати та зібрати. Це з одного боку. З іншого – ніхто з жителів не має бажання долучатися до співфінансування проекту, бо їх влаштовує нинішній стан справ. Виходить,  хочеш водогін, плати з власної кишені. А такої суми у Ростопчиної немає.

Бюджет міста, судячи з інформаційної довідки фінансового управління, перевиконується. Та з такими прибутками, що Павлу Карпюку   депутати  надали дозвіл придбати земельну ділянку на мільйон дешевше, ніж є насправді.  Якщо бюджет не потребує додаткового мільйона, то не важко віднайти у ньому 50 тисяч, щоб раз і назавжди закрити підняту жінкою проблему. Окрім того, знаючи  про гнилий водогін  на вулиці Хвильового,  розпочато прокладання  асфальту. А що, коли трапиться прорив чи  колись вирішиться  питання  по замі труб? Тоді потрібно буде  зривати  покриття та рити канави? Тож не ліпше зробити це зараз?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!