Видання “Володимир Медіа” вже інформувало читачів про затримання транспортного засобу на МП “Устилуг” , у якому працівники митниці виявили та вилучили 1174 незадекларованого товару.

Однак, як з’ясувалося, на кордоні трапився й інший випадок, який носить кримінальний характер. Правда, про нього чомусь СБУ поки мовчить, як і  ДПСУ. Утім експерт Державної митної служби, керівник проекту “Митниця – “Без купюр” Павло Верещагін на своїй сторінці у Фейсбук поділився інформацією. 

“Крім цього затриманого буса, був ще один, який прорвався через кордон, вибивши секцію забору і пошкодивши авто митників, пізніше його знайшли в селі з пробитим баком, але товару в середині тр/з, крім кілька пакунків памперсів, вже не було. Реєстраційні номера дуже добре видно на фото!

Крім того, на представленому інсайдером фото, є зображення автомобіля Ауді без коліс. Це авто працівників столичної СБУ які зупиняли ці буси. Запитаєте чому авто без коліс? А тому, що після цих нічних пригод до авто хлопців з СБ України приїхали кремезні хлопаки на Порше Каєн, пробили колеса прямо біля воріт митниці, та передали що наступного разу вінок привезуть!!!

От вам, шановні читачі, і боротьба із контрабандою та порушеннями митних правил під керівництвом Кривіцького-Шелігацького в зоні діяльності Волинської митниці. До чого тут ці пани? А до того, що старшим зміни під час цих подій на митному напрямку на “Устилуг” був ставленик саме цих персон. У якого місяць назад була майже аналогічна ситуація, але кадрових рішень щодо нього прийнято не було, тому як свої люди на вагу золота, і це не в переносному сенсі, а в прямому”.

Намагаючись збагатитися, контрабандисти діють рішуче. Так, кілька днів тому травми, несумісні з життям отримав  начальник прикордонного відділу “Ділове” на Закарпатті майор Вадим Березенський, якого збили кнтрабандисти на машині з іноземною реєстрацією. У Волинській області у п’ятницю, 16 листопада, при спробі незаконного перетину українсько-білоруського кордону, правопорушник здійснив наїзд на прикордонника. Щоб зупинити позашляховик військовослужбовець наряду застосував зброю по колесам автівки, але порушнику вдалося утекти.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!