Станом на 29 листопада за деклараціями громадян, які раніше користувались в Україні легковими автомобілями з іноземною реєстрацією, Волинська митниця випустила у вільний обіг 7 автівок, які раніше їздили на іноземних номерах.  Шість з них оформили на митному посту «Луцьк», один – на митному посту «Ягодин», повідомляє “Перший” з посиланням на ГУ ДФС у Волинській області.

П’ятеро громадян, які легалізували авто, мешкають у Волинській області. Решта – скористались наданим законом правом звертатися до будь-якого органу доходів і зборів, без застережень щодо місця їхньої реєстрації.

Без виїзду за межі України вони подали до митниці декларацію за встановленою формою, сплатили до бюджету разом понад 515 тисяч гривень і отримали документи для подальшої реєстрації у сервісному центрі МВС.

До слова, у Ягодині перший у практиці митного оформлення за новими правилами  автомобіль «Volkswagen» – 1999 року виготовлення. Його власник – мешканець прикордоння. Раніше він не міг оформити це авто, оскільки воно не відповідає стандарту Євро-5.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!