Врегульовано процедуру тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів, зберігання таких транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, а також їх повернення. Про це інофрмує ligazakon. Відповідна постанова Кабміну від 14 листопада 2018 року № 990 набула чинності 29 листопада.
Інспектор з паркування доставлятиме транспортні засоби на спеціальний майданчик. Евакуація здійснюється після складання акту огляду та тимчасового затримання у присутності двох понятих та особи, яка доставляє його на майданчик.
Місце розташування авто має бути обов’язково зафіксоване в режимі фото/відеофіксації із зазначенням обставин порушення: дати, часу, місця розташування транспортного засобу відносно нерухомих об’єктів та географічних координат, інших ознак наявності складу адміністративного правопорушення.
При здійсненні фотографування обов’язкова наявність не менше двох зображень у різних ракурсах, а у разі фіксації несплати вартості платної парковки – додаткове зображення, яке фіксує відсутність під лобовим склом документа про оплату парковки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!