Людський цинізм та жорстокість  у нашому світі зашкалюють. Бо інакше не можна пояснити вчинок нелюдів, у яких піднімається рука і вистачає, хоча, швидше, навпаки, мізків, щоб викинути на вірну смерть живих істот.

Так, два дні тому поблизу Заріччя, неподалік нововолинської траси, просто у полі хтось викинув шестеро цуценят. Ймовірно, це зробив «добрий господар» одного з навколишніх сіл. Місцеві мешканці, котрі живуть неподалік,  повідомили  про нещасних тваринок зооволонтерів Володимира-Волинського. Спочатку намагалися підгодовувати , але ж на вулиці мороз. А сховатися цуценятам нікуди. Наразі вони знаходяться на перетримці. Усі – дівчинки, вік – три місяці.  Небайдужі люди, котрі прихистили малечу, звертаються до містян – допомогти знайти для них домівку. А ще обіцяють стерилізацію по віку. Бажаючим мати вірного четверолапого друга, просять телефонувати за номером телефону: 0932377362.

Однак, це не єдиний випадок такого нелюдського вчинку. Ирина Власюк на сторінці Володимир-Волинський SOS розповіла, що семеро цуценят були вивезені «добродіями» у ліс і залишені на вірну смерть. Малечу вдалося врятувати і прихистити. Наразі вони також чекають на справжніх господарів.

Видання «Володимирмедіа» вже порушувало проблему безпритульних тварин у матеріалі  “Собачі перетасовки”. На що й кому йдуть сотні тисяч гривень з міського бюджету, а проблема залишається?” На жаль, люди й далі продовжують викидати собак і котів, замість того, щоб стерилізувати домашнього улюбленця, щоб у подальшому не виникало проблеми – куди подіти потомство. Утім, якщо й привела кицька чи собака малечу, то краще роздати її, ніж викидати на вірну смерть. Чомусь люди, скоюючи цей злочин, за який, до речі, є кримінальна відповідальність, думають, що їм це минеться. Але не варто забувати, що у небесній канцелярії все бачать і пишуть. І за кожен вичнок відповідатимемо перед Творцем.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!