Конкурс бізнес-проектів, вперше оголошений серед учнівської молоді за підтримки Володимир-Волинської міської влади та Бізнес-центру, довів, що у міста є майбутнє. Це наглядно презентував фінал конкурсу  «Бізнес-ініціатива серед молоді», який відбувся 4 грудня.

Серед декілька десятків проектів, які учні подали на конкурс, до фіналу пройшло 8. Оцінювало їх  журі, до складу якого увійшли депутати міської ради, підприємці міста та представники виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

У фіналі брали участь проекти: «Пункт розливу питної води», «Майстерня сучасної моди» (націлена на пишних мешканців міста), «Солодка фабрика»,  «Декоративні магніти з частинками історії рідного міста», «Чайна «Каленик» з українськими традиційними напоями», «Створення дитячого розважального центру», «Альбом ручної роботи» та «Арт-вечори».

Кожний проект вартував уваги, оскільки на теренах міста, як доводив кожний з учасників фіналу, подібного ще немає. Дехто відразу ж демонстрував вироби, які виготовлятимуть у рамках бізнес-ідей. Це  солодкі тістечка,  альбоми,  магнітики з берестою та листівки-запрошення. Причащали журі й смачними трав’яними напоями.

Звісно, кожний проект потребував неабияких капіталовкладень, адже майстерні, фабрики та розважальний центр без приміщення та обладнання не відкриєш. Однак  їх автори відразу ж пропонували безліч варіантів. Як у плані фінансів, так і у плані  місця розташування. Проте були й такі проекти, як «Арт-вечір» або  «Альбоми ручної роботи», які практично великих затрат не вимагали.

Після презентації наступила  мить оголошення переможців. Кожний учасник хвилювався, адже від оцінки журі не лише залежало подальше бажання   розвивати та втілювати власні бізнес-ідеї, а й відчуття того, що твої знання, уміння та творче мислення не залишилося поза увагою.

Вручаючи подарунки та дипломи авторам  п’яти проектів, які не увійшли до призової трійки, голова журі, заступник міського голови Лариса Кулікова наголосила, що  кожний учасник   є переможцем, поскільки своєю бізнес-ідеєю дав  старт до успіху у майбутньому.

Отже, подарунки та дипломи учасників отримали автори наступних бізнес-проектів: «Альбом ручної роботи», «Солодка майстерня», «Дитячий розважальний центр», «Майстерня сучасної моди», та «Пункт розливу питної води».

Почесне третє місце завоював проект «Арт-вечори»,  авторами якого були учениці ЗОШ №2 та гімназії імені Цинкаловського. Друге присвоєно «Чайні «Каленик» з українськими традиційними напоями», який презентували учениці 10 класу ЗОШ №3. А почесне перше завоював проект гімназистів з  9 класу, котрі зачарували присутніх декоративними магнітами з частинками історії рідного міста. Родзинкою проекту є те, що за матеріал для відвторення елементів міста (зокрема храмів) автори запропонувала з бересту. Тому дехто із присутніх відразу ж побажав придбати декілька презентаційних магнітиків.

Після оголошення переможців слово взяв депутат Володимир-Волинської міської  ради Максим Климюк, котрий традиційно прийшов на захід не порожніми руками. «Ви просто молодці, – звернувся до присутніх Максим Сергійович. –У ваших презентаціях я для себе побачив креативні та сміливі ідеї. Ви – майбутнє не лише Володимира, а й України. Усі проекти чудові та заслуговують високих оцінок. І надіюся, що кожний з них буде втілений у життя. Тому я бажаю    успіхів в навчанні та  швидкого звершення запропонованих вами бінес-ідей».

А задля заохочення та підтрики креативної молоді, яка презентувала пректи на фіналі конкурсу, Максим Климюк вручив усім без винятку учасникам грошову премію.

До вручення подарунків долучився депутат Володимр-Волинської міської ради Роман Горошкевич, котрий привітав переможців і побажав усіляких гараздів та перемог.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!