Станом на 4 грудня 2018 року Волинська митниця випустила у вільний обіг 69 легкових автомобілів. Більшість з них оформили без виїзду за кордон на «внутрішньому» митному посту «Луцьк», чотири – безпосередньо у пункті пропуску «Ягодин». Власники цих авто сплатили до державного бюджету 4,57 млн грн митних платежів, – повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Частина з тих транспортних засобів, які плануються до легалізації, накопичується в пунктах пропуску, розташованих на українсько-польській ділянці кордону. Зокрема, у зоні митного контролю Ягодина таких до сотні. Вони не можуть в’їхати на митну територію України, оскільки не здійснили електронного декларування товару.

З цього приводу Волинська митниця просить громадян не створювати штучних черг, для цього – заздалегідь підготуватися до процедури митного оформлення. Задати запитання та отримати відповідь з бази знань можна за посиланням Загально-доступного Інформаційного Ресурсу на веб-порталі ДФС – zir.sfs.gov.ua”, – йдеться в повідомленні.  Крім того, отримати оперативні роз’яснення посадових осіб Волинської митниці ДФС у цілодобовому режимі можна за телефоном (03377) 3-15-49.

Також митниця інформує про те, що 4 грудня збіг максимальний відведений для митного режиму «транзит» – 10 діб – термін перебування на митній території України автомобіля з іноземною реєстрацією, ввезений резидентом без грошової застави до 25 листопада 2018 року.

Відтак, усі бажаючі змінити митний режим «транзит» на митний режим «вільний обіг» ще можуть це зробити без виїзду за кордон, проте з обов’язковим внесенням під час митного оформлення добровільного внеску у Пенсійний Фонд України у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8,5 тисяч гривень).

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!