У теплій та затишній атмосфері відбулася зустріч директора ТзОВ «Гербор Холдинг» Олега БОРБЕЛЮКА з учасниками шоу «Битва талантів» вокалісткою Владиславою Цицьорою, виконавицею гуморески Оленою Сусваль, а також з майстрами зі складання кубика-рубика Данилком Мудриком і Євгеном Бубнєвим.

Нагадаємо: діти отримали подарункові сертифікати на виготовлення меблів підприємства. А сьогодні їх було запрошено разом з батьками, аби вони змогли забрати подарунки – письмові столи, за якими зможуть виконувати домашні завдання та займатися.

Під час зустрічі Олег Борбелюк цікався успіхами учасників. Так, Данилко та Євген розповіли про секрети складання кубика-рубика. Зокрема, хлопчаки поділилися, що з цією головоломкою вони навчилися справлятися за лічені секунди. Окрім цього, як зазначив організатор шоу Максим КЛИМЮК, діти володіють й акторською майстерністю, яку продемонстрували на шоу.

Владислава Цицьора зізналася, що мала намір взяти участь у конкурсі минулого разу. Але захворіла і не змогла долучитися до інших учасників. На запитання Олега Борбелюка: яким бачить своє майбутнє? Дівчина відповіла, що остаточно ще не визначилася з вибором професії, оскільки розглядає кілька варіантів, зокрема рухатись у творчому напрямку і продовжувати співати. А також думає над кар’єрою перекладача. Наразі вона вивчає кілька мов: англійську, польську, італійську, а також планує вивчити китайську та корейську.

Олена Цицьора, дівчина, котра знає, як подарувати людям чудовий настрій. ЇЇ майстерне виконання «Пластики»  не залишило байдужими ні журі, ні глядачів. Дівчина розповіла, навчаючись  у школі, завжди брала участь у різноманітних творчих заходах. Вже будучи ученицею Оваднівського професійного ліцею, спробувала себе в одному з обласних конкурсів, де зайняла друге місце. Тож коли дізналася про третій етап шоу “Битва талантів” вирішила спробувати себе у ньому.

Насамкінець Олег Борбелюк додав, що намагається завжди підтримувати хороші проекти. А «Битва талантів», який вже тричі організовує Максим Клим’юк, саме є одним із таких. Конкурс дає можливість продемонструвати свої здібності і таланти усім охочим, а ще збирає повні зали глядачів. Він подякував гостям за участь і побажав творчих злетів, наснаги та успіхів в усіх починаннях.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!