Демографічна ситуація в Україні, зокрема у Володимирі-Волинському та районі  бажає бути кращою. Здебільшого «рекорди»   смертності   б’є район. При  177 актових записів цивільного стану про народження,   складених виконкомами Устилузької міської та сільських рад Володимир-Волинського району,  актових записів про смерть  складено практично удвічі більше – 359.

У місті Володимирі-Волинському  за минулий рік народилося 347 малюків. У той же час  померло 482 людини.

Щороку зберігається тенденція    реєстрації народжень відповідно до статті 135 Сімейного кодексу України (народженя дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, тобто матері-одиначки).

Як зазначила начальник Володимир-Волинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області  Алла Войтюк, минулого року  здійснено таких 56 реєстрацій. Поряд тим, як наголосила Алла Василівна, троє діток усиновлено громадянами України, про що внесено зміни в актові записи про народження у зв’язку з усиновленням  дітей.

Із поміж 67 актових записів про шлюб   у районі та 299 – у місті Володимирі-Волинському, по 6 припадає на шлюби, укладені громадянами України з іноземними громадянами країн СНД та інших держав.

Відділом ДРАЦС упродовж минулого року  проведено 263 обряди державної реєстрації шлюбу, 198 обрядів народження та 1 обряд ювілею весілля.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!