Вихованка Володимир-Волинської дитячої художньої школа Юлія МАКОВСЬКА посіла призове місце у VІІ Всеукраїнському конкурсі молодих обдарувань «Текстильний первоцвіт», який традиційно відбувся у Вижниці Чернівецької області, і мета якого – виявити та згуртувати юних митців, закоханих у декоративну тканину, котрі вміють поєднанувати різномані засоби художньої виразності у сучасному текстилі.

Юлія навчається у дев’ятому класі ЗОШ №2. Мистецтвом займається з 4 класу. А минулого року стала випускницею художньої школи, яку закінчила з червоним дипломом. Її роботу «Кізонька» (напрямок «Експериментальні пошуки форм сучасного твору засобами текстильного мистецтва», викладач Ірина ГАРГАЛЬ) як одну з найкращих відправили для участі у проекті. До речі, два роки тому вона вже була призеркою цього конкурсу і це її друга нагорода у ньому.

Колекція юної майстрині налічує понад сотню робіт. Окрім того, дівчинка має чимало нагород та відзнак, які отримала на різноманітних конкурсах. Любов до мистецтва спонукає Юлію творити далі й досягати нових вершин.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!