Щоб отримати натхнення для великих змін, іноді достатньо почути чиюсь історію. За допомогою “Живої бібліотеки” National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine розказує жителям українських міст, чого вони можуть досягти, приймаючи активну участь у житті своїх міст та громад. На прикладі “Живої бібліотеки” ми покажемо вам, що страхи – це нормально, а не помиляється лише той, хто нічого не робить.
Голова Львівська Молодіжна Рада/ Lviv Youth Council Natalia Shevchuk поділиться з жителями Володимир-Волинського особистим досвідом у сфері молодіжного активізму та розкаже про те, як молодь змінює свої громади на краще у різних регіонах України.
Чекаємо на вас 29 січня о 14:00, у Культурно-Мистецькому центрі (КМЦ), за адресою вулиця Князя Василька, 6.

Захід проводиться спільно з радою з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

Програма заходу:
https://docs.google.com/document/d/1bXOkegorFBqkVIpIp6ZTypCOJ2JjdQlBlXFpa7Yl7GE/edit?fbclid=IwAR13hLvgpZ-50suxHo0X6QQ27z_9AUamnEYp3k37TnvHfLszvMFZmrV0j6I
Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1x6y7IgnrC_YKsRQ_gLbp63RmocX7ubuKZfjnO5O0MKs/edit?fbclid=IwAR3AmPDkd58EEsIoWpFm0SjkWEEcp4rMRFtc8uh3kcn0d-1LDm6aMc_p188

#Youth #NYCUkraine #НМРУ #ЖиваБібліотека #LivingLibrary

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!