Про жахливу ситуацію на тротуарах Володимира-Волинського пишуть у соцмережах, на сайтах Волині, і як виявляється люди скаржаться владі, але там не реагують. Таке враження, що жителі міста для чиновників не існують. А от зарплатня, яку отримують з преміями, – так. Тільки за що? За те, що місто перетворилося на ковзанку? За те, що ніхто не посипає тротуари, якими щодня ходять люди? А деякі опиняються на лікарняному ліжку з переломами. Хто за це має відповідати?

Для прикладу, вулиця Шухевича. Тротуари – льодовиковий каток. З Нового року тут піску ніхто й не бачив. Я вже писала про те, як діти йдуть до школи, натягнувши на голову капішони. Повз проїжджають машини. Дітвора інколи озирається, щоб не потрапити під колеса. А не дай Боже, якщо таке трапиться. Хто буде  винний: дитя, яке  змушене йти по асфальту, бо по тротуарі неможливо? Водій, котрий їхав, а дитина скочила під колеса?? Чи комунальна служба, яка безвідповідально ставиться до службових обов’язків?

Видання зібрало кілька відгуків у соцмережах володимирчан про стан доріг, які пропонує читачам. Якщо є щось додати, будь ласка.

Людмила. Чисті тільки тротуари центральних вулиць, бо, крім комунальників, їх ще вичовгали люди, які ходять тут частіше. А подібного адреналіну хапнула і я в понеділок, 21 січня, коли з початку до кінця пройшла вулицею Сагайдачного. Ця довжелезна вулиця ні з одного, ні з другого боку зовсім не посипана піском. Йти тротуаром неможливо, і я йшла дорогою. Коли назустріч їхала машина, я забиралася на тротуар, а потім назад ставала на дорогу. Благо, що ввечері машин їхало менше – і було менше невдоволених водіїв, кожен з яких у той час думав: і чого вона сунеться по тій дорозі? Йшла дітвора , щоправда по тротуарі – дуже слизькому. За магазином «Монарх» я звернула наліво – і ще пройшла до вулиці Лісничої. Я не пройшла, я просунулася льодовиковим катком. А там теж живуть люди, діти! Як нам усім ходити на роботу, дітям – у школу, щоб не покалічитися?! Отож найбільшим щастям цієї зими буде не поламати собі ногу чи руку.

Антоніна. У нас завше так, а піском по побічних вулицях ніхто ніколи не сипле.  Як були сніговії то і сніг не розчищали, хоч і на міську раду виходили, але як з гуся вода. В них там головне центральні вулиці. А дітки дійсно мучаться. Сьогодні через вікно спостерігала як їхала нашою (Ліснича) вулицею легковик метр проїде – стає і знов метр , два вперед і зупиняється. Повз, а не їхав.

Ірина.  Хочу подякувати за “хороші” тротуари, правда не знаю кому. Щодня ходимо з сином в садочок. Невже так важко розчистити сніг по дорозі у ДИТЯЧИЙ заклад!!! Сьогодні мама з дитиною на руках впала прямо на проїжджу частину, слизько страшенно, машина при гальмуванні суне. Нема слів просто…” – обурюється жінка. Вона повідомила, що сніг не прибрали на відрізку від вулиці Ковельської до лікарні. Каже також, на вулиці Ніла Хасевича прибудинкові дороги – в наростах льоду. (Коментар взяти з видання “Волиньпосту”, яке висвітлило проблему Володимира-Волинського).

Як бачимо, проблема не одного дня, і ні однієї вулиці. Тільки чомусь її вперто не помічають ті, хто відповідає за комунальну сферу. Хоча, ще раз повторюсь: гроші отримують за роботу. Тільки за яку? І де її результат?

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!