На засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, яке відбулося 24 січня, одним із питань порядку денного була робота зі зверненнями громадян.

Начальник ЦНАПу Алла Троць подала картину звернень за 2018 рік. Як зазначила Алла Ананіївна, за минулий рік надійшло 1558 звернень, що на 220 більше позаминулого року. Найбільша питома вага – 636 – припала на звернення з приводу житлово-комунальних питань. Друге місце посіли земельні питання (448) та третє – 335 – соціальні.  Поряд з тим, доповідачка наголосила на тому, що управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування і управління соціального захисту населення подекуди невчасно дають відповіді на звернення громадян. Це призвело д того, що упродовж минулого року надійшло 8 повторних звернень.

Підсумовуючи вищесказане, міський голова Петро Саганюк наголосив на значній кількості звернень саме з комунальних питань. «Розпочали асфальтувати дороги – пішли звернення від жителів міста. Бо кожний хоче, щоб  було їм все і відразу. Коли будували хати, то не думали, що на вулиці немає асфальту або комунікацій », – зауважив міський голова.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!