Учора в культурно-мистецькому центрі відбувся щорічний звіт міського голови Петра Саганюка перед громадою міста. Охочих послухати очільника Володимира-Волинського прийшло багато. Загалом, це працівники бюджетних установ, котрих добровільно-примусово «запросили» на захід, депутати міськради та члени виконкому. Перед будівлею, де проходив звіт, розчистили сніг аж до асфальту. Така картина дуже впадала в очі, беручи до уваги те, що навколо сніг лежав не прибраний.
Звіт Петра Саганюка, у якому він ділився здобутками, тривав майже годину. Після чого глядачам показали фільм про місто, у якому, якщо хтось помітив, промайнули кадри з проморолика, за який місто заплатило півсотні тисяч гривень його творцям. Це навіяло на думку, що вони скористалися роботою місцевих телевізійників, ще й взяли за це немалі гроші. Чи навпаки? Хоча перший варіант більш провдоподібний. Після його перегляду мер відповів на запитання.
Так, щодо Риловиці, він зазначив, у цьому році там хочуть приступити до облаштування рекреаційної зони. На роботи було виділено понад сімсот тисяч, очікується ще мільйон гривень.

На запитання: чому діти з Зимне не можуть навчатися у школах Володимира-Волинського? Петро Саганюк відповів, що ніхто не забороняє отримувати освіту учням з ОТГ. Однак для цього керівникам об’єднаних громад потрібно долучитися до співфінансування, адже кошти виділяються з міського бюджету. А це – 398 гривень на кожну дитину. А чому місто має платити за сільських дітей, коли є ОТГ? І якщо із Зарічанською громадою проблем не виникає, бо вона платить за своїх дітей, то із Зимнівською – навпаки. Потрібно подумати керівникам про це, і тоді таких питань не виникатиме.
Хто буде обслуговувати будинки, які були на балансі ЖЕКу? Це запитання також цікавило громадян. Голова порадив задуматись над створенням ОСББ, бо «комунізм закінчився». Сьогодні півтора мільйона гривень ЖЕК має заборгованості по зарплаті, з яких майже половина – податки. Цим пояснюється і те, чому на тротуарах немає піску, і немає кому прибирати вулиці.
Турбувало людей питання щодо  ділянки під нове кладовище, оскільки на старому  місць стає дедалі менше. Тут розглядалось два варіанти: територія військового радгоспу та ділянка, на якій колись розміщувались склади РАУ. Остання не підходь, оскільки там земляний покрив є твердим через вміст крейди. Тож поки це питання залишається на стадії вирішення. Але без кладовища місто не залишиться, запевнив Петро Саганюк.
 Не обійшли увагою і  якість харчування у ЗОШ №2. До речі, це питання не вперше порушується. І хоча її директор Валерій Мосіюк намагався пояснити, що готують в усіх школах однаково, його слова не вплинули на мера. «Або наводь порядок, або клади заяву на стіл», – поставив питання руба.
У парку Слов’янському торік проклали «вишиванку». Коли очікувати її завершення? Як було зазначено, планується закінчити роботи у цьому році. Їх вартість 4 мільйони гривень.
Загалом, питань було небагато. Можливо тому, що працівники бюджетної сфери не мали про що питати міського голову. А може тому, що  звіт був вичерпним і дав відповіді на усі запитання. Хоча, порівнюючи торішні заходи з нинішнім, хочеться зауважити, на них були активісти, депутати облради та мешканці міста, яких цікавила доля Володимира-Волинського, тому й питань було більше. Чомусь учора їх не було видно. Не цікавить? Байдуже? Чи просто зневірились люди? Чи була погана проінформованість? Так чи інакше, захід, на якому міський голова вкотре пообіцяв не балотуватися на наступні вибори мера, відбувся. Яким буде 2019 рік – дасться знати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!