Бюджетні видатки на транспортне обслуговування волинських можновладців зросли мало не удвічі.  Про це повідомляє  IA ZIK, скориставшись відповідями на запити редакції до волинських райрад, РДА, мерій (міст обласного значення) та регіональних підрозділів центральних органів влади.

Так, серед владних інституцій обласного рівня лідирують правоохоронні органи – прокуратура Волині та УСБУ в області. Проїзд керівництва Волинської прокуратури коштував державному бюджету понад 729 тисяч гривень, тобто подорожчало за два роки удвічі. Також майже вдвічі зросли і видатки на транспортне обслуговування УСБУ у Волинській області – із 352,8 тисячі гривень до понад 682 тисяч.  На третьому місці розташувалося ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, яке  використало 416 тисяч гривень.

Транспортне обслуговування керівництва ОДА і Волиньради  коштувало бюджету відповідно 161 тис грн. і 101,3 тис грн. Загалом транспортне обслуговування керівництва владних структур обласного рівня обійшлося платникам податків щонайменше у майже 2,7 мільйона гривень. А проїзд начальства із райдержадміністрацій обійшовся бюджету як мінімум у майже мільйон гривень.

Найбільше видатків на транспортне обслуговування міського керівництва з бюджетів скерували у  Ковелі та Володимирі-Волинському. Відповідно, понад 403,7 тисячі гривень та 325,8 тисячі гривень.  У Володимир-Волинській міськраді додатково повідомили, що ще 416,1 тис. грн витратили на придбання автомобіля.

А от найменше на проїзд із бюджету витратили у Володимир-Волинській та Іваничівській райрадах (трохи більш як 20 тис. грн та майже 19,7 тис. грн).

Загалом, упродовж 2018 року на транспортне обслуговування можновладців на Волині із бюджетів різних рівнів використали щонайменше понад 5,4 мільйона гривень.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!