У пункті пропуску «Устилуг» попередили ввезення в Україну без оподаткування дрібних партій товарів. Про це повідомляє konkurent з посиланням на прес-службу Волинської митниці ДФС.

«Для особистого використання» чоловіку знадобилося 350 комплектів щіток-автодвірників та 290 пар шкарпеток. Вартість товару – відповідно 21 та 15 тис грн. Оскільки цей же водій ввозив ще й телевізор, то загальні вага та фактурна вартість закупленого у Польщі значно перевищували норми ввезення на особу.

Своїми діями громадянин порушив одразу кілька вимог Митного Кодексу України: протиправно використав «зелений коридор» як форму декларування шляхом вчинення дій та протиправно не задекларував весь товар, який підлягав обов’язковому декларуванню зі сплатою митних платежів. Зважаючи на це, автодвірники та шкарпетки здали на склад митниці до остаточного рішення суду. А  телевізор, який не підлягав письмовому декларуванню та оподаткуванню, не підпадав під обмеження щодо переміщення на митну територію України, у громадянина не вилучали.

Санкції статей 471, 472 Митного Кодексу передбачають накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з конфіскацією цих товарів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!