Понад місяць тому фотографії страви – кашу з хробаками, якими годують школярів в Устилузькій ЗОШ, самі  ж діти виставили у соціальні мережі. Проте на той час великого розголосу та скандалу вдалося уникнути. І ось до редакції «ВолодимирМедіа» звернулися жителі Устилуга, чиї діти відвідують місцевий навчальний заклад. Не відчуваючи жодних зрушень, адекватного реагування на скарги, позитивного вирішення   звернень до дирекції навчального закладу, вони змушені були звернутися до ЗМІ.

Як розповідають батьки, обіди, котрі до речі коштують  16 гривень в день, не  тільки не відповідають  технологічним картам, а й не витримують жодної критики. Кашу й надалі готують із робаками, м’ясні страви (котлети) із неприємним смаком та запахом. Навіть, здавалося  чай – і той неможливо пити. Бура речовина, без смаку та цукру – ось чим годують школярів в Устилузі. Більшість  батьків взамін цієї неїстивної «стряпні» надає перевагу домашнім бутербродам, виряджаючи дітей до школи.

Мало не тиждень у навчальному закладі, як наголошують батьки, триває колотнеча. Ось тільки чомусь дирекція, керівництво ОТГ  та санітарна служба на усе це дивиться крізь пальці. Невже потрібно чекати, поки інфекція почне «косити» учнів?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!