29 січня у Володимирі-Волинському відбулася презентація «Живої бібліотеки», організованої Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ, та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі»

Ініціатором заходу  виступали управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому та рада з питань молодіжної політики, яку очолює Оксана Сапіга.

На  зустріч була запрошена учнівська та студентська молодь Володимира-Волинського. Приємно відзначити, що бажаючих дізнатися про можливості для навчання, подорожей та саморозвитку зібралося  чимало.

Відкриваючи зустріч, голова відокремленого підрозділу “Львівська молодіжна рада” Наталія Шевчук, спершу зазначила, що вона представляє 85 громадських організацій. В рамках заходу  Наталія   презентувала діяльність НМРУ та розповіла про практичні приклади участі молоді у процесі прийняття рішень.

У ході спілкування молодь міста обговорила роль та важливість молодіжних організацій у формуванні якісної моделі на прикладі німецького досвіду. До того ж було переглянуто сформований план дій в рамках  поректу “Громада, дружня до дітей та молоді» та обговорено можливі канали комунікації та взаємодії влади із молоддю міста на рівні партнерства для подальшої реалізації проекту  молоддю.

Сам же проект «Жива бібліотека» – соціально-рольова гра,  являє собою   новий спосіб боротьби із стереотипами.   Основна ідея «живої бібліотеки» і її принципова відмінність від класичної книгозбірні полягає в тому,  що роль книжок виконують живі люди.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!