З  14 по 20 січня  в Кельні відбулася грандіозна для меблевого бізнесу виставка, яка приймала експоненти з усього світу.  За кількістю і географією учасників із нею можуть конкурувати тільки Паризький та Міланський меблеві салони.

На форумі  з України була запрошена делегація із Володимира-Волинського, яка представляла один із найбільших меблевих гігантів – ТзОВ «Гербор-Холдинг» та «БРВ Україна» на чолі з Олегом БОРБЕЛЮКОМ.

Після повернення до рідного Володимира  очільник підприємства поділився враженнями та перспективами розширення партнерських відносин  та досягнення нових висот.

«На цю виставку ми привезли найновіші корпуси власної меблевої продукції, зокрема спальні гарнітури, вітальні, дитячі кімнати та офісні меблі. Приємно відмітити, що усі без винятку  зразки сподобалися учасникам виставки за критерієм співвідношення ціни, якості та дизайну. Відразу ж за час перебування у Кельні ми підписали ряд угод про співпрацю із китайськими, бельгійськими, румунськими, болгарськими та грузинськими партнерами. Це я вважаю неабияким досягненням та результатом  кропіткої праці нашого колективу», – зауважив Олег Васильович.

До слова. Перша у цьому році інтер’єрна виставка в Кельні презентувала тенденції, що  формуватимуть сектор меблів та інтер’єрів. Саме тут учасники зустріли розмаїття ідей дизайну інтер’єру для кожної кімнати, кожного стилю та будь-яких вимог – від базових моделей до дизайнерських предметів і розкішних меблів. Серед цього переліку меблі «Гербор-Холдингу» та «БРВ Україна» здобули високу оцінку міжнародних партнерів.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!