У соцмережах досить активно українці обговорють кандидатів на посаду Президента України. І хоча реєстрація у ЦВК ще триває, а в Інтернеті поширюються фейкові результати рейтингів, видання «ВолодимирМедіа» вирішило провести інтернет-опитування своїх читачів, переважна більшість яких є жителями Володимира-Волинського та Волинської області, і поцікавитись за кого б вони віддали голоси на виборах?

Так,  претендентів було дванадцять: Петро Порошенко,  Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Ілля Ківа, Андрій Садовий, Олег Ляшко, Святослав Вакарчук, Юрій Бойко, Руслан Кошулинський, Олександр Шевченко та Олександр Вілкул.

Отож, результати станом на 1 лютого є такими: перше місце у цьому рейтингу посів Антолій Гриценко (1309 голосів, 27%). На дев’ять голосів відстає від нього Володимир Зеленський, котрий є на другому місці (1300, 27%). Третім у списку йде діючий Президент Петро Порошенко (746, 17%). Під номером чотири знаходиться Юлія Тимошенко (334, 7%). Руслан Кошулинський посів пяте місце ( 275, 6%). Олександр Шевченко знаходиться на шостому (226, 5%). І хоча Святослава Вакарчук відмовився йти на вибори, за нього віддали  220 голосів (5%), що дозволило посісти сьоме місце у списку. Юрій Бойковосьмий у рейтингу соцопитування (192, 4%), а Олександр Вілкул опинився на девятому місці (144, 3%). Андрій Садовий посів десяте місце (141, 1%). За Олега Ляшка проголосувало 39 опитуваних (1%). А ось Ілля Кива –єдиний кандидат, який не отримав жодного голосу.

Усього у соцопитуванні, яке тривало майже місяць, взяло участь 4866 респондентів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!