Споживачі зі встановленими лічильниками мають повне право звертатися у правоохоронні органи, якщо в їх платіжках по газу ціна перерахована з коефіцієнтом 1,02.  Про це заявив заступник начальника департаменту енергоефективності “Нафтогазу” Олексій Хабатюк, передає   Громадське.

З його слів,  нарахування за коефіцієнтами є незаконним,  відповідно, додаткові обсяги споживачі не повинні оплачувати . Облгази помилково або навмисно трактують кодекс газорозподільних мереж на свій розсуд. У такому випадку існує кілька варіантів вирішення проблеми.

“Перше – звернутися до свого постачальника. В першу чергу потрібно зафіксувати факт, що це є незаконним: пишеться відповідний лист-звернення з поясненням. Шаблон можна знайти в інтернеті”, – уточнив Хабатюк.  А далі  потрібно звернутися в національний регулятор зі скаргою про те, що права були порушені.

У подальшому, якщо від облгазів не буде жодної реакції, тобто, не проводиться перерахунок,  на думку Хабатюка, є всі підстави звертатися у правоохоронні органи із заявою про шахрайство.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!