Священик Московського патріархату Свято-Луківського храму намагався винести церковне начиння  та літературу з храму після того як церква за рішенням парафіян приєдналася до Православної Церкви України. Про це йдеться на офіційній сторінці у Фейсбук Володимир-Волинська єпархія Православної Церкви України

За повідомленням, яке надійшло у інформаційний відділ єпархії від жителів с. Сірнички Локачинського благочиння був зафіксований факт викрадення церковного начиння та літератури з їх Свято-Луківського храму священиком Василем Дем’яновським.

10 лютого між 21- 22 год. вечора жителі села побачили автомобіль священика біля храму. Звернувши увагу на те, що він виносив щось з церкви люди відчули те підозрілим.
Адже, нещодавно у селі відбулись збори парафіян, які прийняли рішення приєднатись до Православної Церкви України. Священик відмовився перейти з громадою, і залишився вірним Московському патріархату.
Тому були викликані працівники поліції, які склали протокол по факту злочину.
Нагадаємо, що священик Василь Дем’яновський не віддав ключі громаді, яка уже офіційно є у складі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!