Вже другий рік поспіль Володимир-Волинський міськрайонний відділ ДРАЦС  у Валентинів день дає змогу всім закоханим від 8.00 до 24-ї години подати  заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб.

Як повідомила редакції  «ВолодимирМедіа»  керівник ДРАЦС Алла Войтюк,  станом на 12 лютого подано три заяви на укладення шлюбу в день святого Валентина. Але за словами Алли Василівни, кількість пар, які матимуть змогу одружитись в цей день  буде відома тільки 14 лютого.

«Проект під назвою «Кохання поза часом»  Мінюст ініціював ще минулого року. Від молодят потрібна лише заява,  а усі    необхідні для урочистої реєстрації шлюбу послуги без черг та зайвої бюрократії нададуть спеціалісти відділу ДРАЦС», – наголосила Алла Войтюк. – Окрім цієї урочистої процедури,   у День закоханих за бажанням ювілярів, організовуються урочистості з нагоди  ювілейних дат з дня реєстрації шлюбу – 5, 10, 15, 25 та 50 років. Поряд з проектом «Кохання поза часом» спеціалістами відділу ДРАЦС надається послуга «Шлюб за добу», тобто  14 лютого можна подати заяву та відразу ж зареєструвати шлюб.   То ж, закохані, поспішайте і ви отримаєте безліч приємних воажень та незабутніх хвилин. Бо що ще може бути  найромантичнішим, ніж одруження в День Святого Валентина? Як наголошує міністр юстиції Павло Петренко, кохайтеся, а про документи подбає Мінюст».    

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!