У культурно-мистецькому центрі відбувся святковий концерт, присвячений 30-й річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Музичні вітання для  воїнів-афганців підготував гурт “Табу”, репертуар якого, здебільшого, складається з пісень на військову тематику. Переможниця шоу “Битва талантів” Анна Лазорко виконала кілька пісень для присутніх у залі.

Голова спілки афганців Іван Омельчук з сумом поділився, що з кожним роком їхніх побратимів стає менше. На сьогодні у вічність відійшли 88 учасників бойових дій в Афганістані. А також подякував усім, хто підтримує організацію та робить все можливе. щоб пам’ять про загиблих жила. На знав вдячності він вручив членам спілки відзнаки та нагороди. Серед таких Василь Медвєдєв, Олександр Маслій, Володимир Коровченко. Медаль “За звитягу отримав” депутат міськради Максим Клим’юк, котрий, як зазначив Іван Омельчук, є представником молоді і  завжди йде на зустріч, коли потрібно вирішити скісь питання. У свою чергу, Максим Клим’юк подякував за нагороду, зізнавшись, що це перша медаль у його житті.  Та зазначив, що двері спілки  завжди відкриті  для молоді, яка має чому повчитись у колишніх воїнів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!