День закоханих у Володимирі-Волинському запам’ятається для учасників шоу «Кохання – статус плюс» новими знайомствами, зізнаннями у почуттях, веселими конкурсами, а для його переможців – романтичною вечерею.

Саме такий захід відбувся у районному будинку культури. Його учасницями стали студентки агротехнічного коледжу та вищого професійного училища, а також дівчата з ОТГ, котрі виявили бажання не тільки весело та гарно провести вечір, а й познайомитися з хлопцями. Напевно жодна не пожалкувала про це, бо учасниками виявились мужні захисники держави, – військовослужбовці строкової служби зенітно-ракетного полку.

Ведучі шоу Зінаїда Петровс та Любомир Гапон. До складу журі увійшли депутат міської ради Максим Клим’юк, голова спілки підприємців Наталія Любімцева, директор Володимир-Волинського районного будинку школяра Микола Огороднічук та учасник бойових дій Сергій Бєляєв.

Розпочався захід зі знайомства із шістнадцятьма учасниками. Після чого відбулося жеребкування, в результаті якого визначилися з парами. У першому конкурсі  пара повинна була відповісти на визначені запитання, які б співпадали з відповідям один одного. Із цим завданням справилися мукачівець Володимир Смоляр та Наталка Войтичук, котрі майже однаково відповідали. Примітно й те, що на запитання: що б ви зробили якби виграли мільйон, майже усі дівчата відповіли, що віддали б гроші на благодійність. А от у хлопців були геть інші плани: машина, будинок… Більш екзотичними виявились улюблені страви чоловічої половини. Зате учасниці були більш приземленими: борщ, смажена картопля, голубці…

У конкурсі привітань і подарунків приємно вразив Ібрагім Усманов, який для своєї сценічної коханої виконав народний танок. Хлопець за національністю кримський татарин, сам з Мелітополя, займається у танцювальному колективі два роки. Наталя Войтичук настільки чуттєво зізналася у коханні своєму партнеру Володимиру Смоляру, що він на сцені запропонував її поїхати після завершення його служби з ним до Мукачева.

Гумористичним виявися конкурс, у якому переодягнені  у жіноче вбрання хлопці імітували «подолання перешкод» через уявні калюжі, як інколи це роблять жінки на підборах з сумками в руках. Деякі з них показали справжній артистизм. А от дівчата те ж саме робили по-чоловічому, у бушлатах. Не менш цікавим був конкурс, під час якого хлопцям зав’язали очі, і вони мали впізнати свою половинку.

Танго з яблуком. Це, напевно, найромантичніше завдання шоу, бо саме у ньому пари могли не тільки доторкнутись один до одного, а й зблизитись у танці, при тому головним завданням було, – не дати впасти яблуку, яке з’єднувало їх.

Розважали учасників та гостей заходу клуб спортивного танцю «Грейс», Олександр Климчук та Сергій Бєляєв.  А режисерка народного аматорського театру «Відродження ім. Берези» Олена Шарко організувала для глядачів цікаві конкурси.

Найкращою і найоригінальнішою парою вечора журі обрало Володимира Смоляра та Наталю Войтичук. У якості нагороди  від Максима Клим’юка вони отримали сертифікат на романтичну вечерю у кафе «Лакомка»,  іншим учасникам вручили подарунки. Окрім того, він зазначив, що конкурс закоханих – це позитивні емоції, а ще перезавантаження для хлопців, котрі щодня несуть військову службу.

За кулісами вдалося поспілкуватися з учасниками. Хлопці не приховували, що їм сподобався конкурс, а ще сподобались дівчата. І якщо мукачівець на сцені майже освідчився одній з них, то інший, з Херсону, зізнався, що свою партнерку теж забере із собою по закінченні строкової служби. На запитання, чи може хтось вирішить залишитися на Волині, військові, жартуючи, відповіли, що усяке може бути, адже волинянки дуже гарні. Дівчатам теж конкурс прийшовся до душі. Адже не кожен день є нагода познайомитись з такими хлопцями, які не тільки уміють танцювати та мають почуття гумору, а й тримати зброю в руках. А ще зізнаються, що подібних розважальних заходів треба більше проводити у місті. Молоді є багато, а піти немає куди. Тому усі сидять у соцмережах. Та це неправильно, потрібно щоб було живе спілкування і реальні знайомства.

Насамкінець організатор конкурсу та директор РБК Зінаїда Петровс подякувала усім за участь та допомогу у його проведенні. З організацією також допоміг офіцер відділення морально-психологічного забезпечення зенітно-ракетного полку Андрій Шарко. До слова, деякі військовослужбовці цієї частини є активними учасниками театру «Відродження ім. Берези».

Як надалі розвиватимуться стосунки в учасників? Чи стане День закоханих для когось із них початком чогось нового і прекрасного? Дасться знати. Але цей лютневий день кожному запам’ятається надовго.

 

   

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!