Гарний настрій та море позитиву учора подарували володимирчанам у рамках ювілейного туру кращі команди «Ліги сміху» «Отдыхаем вместе» «Стадіон Діброва» та «Луганська збірна».  Варто зазначити, глядачів у районному будинку культури зібрався повен зал.

Гумористи підготували для публіки веселі та дотепні жарти, деякі ще й пов’язані з нашим містом. Зокрема, торкнулися теми неприбраного снігу біля культурно-мистецького центру, “зачепили” й міського голову.  Завдяки активним глядачам вдалося з’ясувати, які кафе у Володимирі «пробили дно», а які є найліпшими. Саме їх назви й використовували у своїх жартах команди. Окрім виступів, учасники відповідали на запитання публіки. Приємно, що захід мали можливість відвідати й військові, зокрема, солдати строкової служби зенітного ракетного полку. Для них це чудова нагода перезавантажитись та отримати заряд позитиву.

Вечір пройшов у теплій атмосфері і розбавив сірі будні жителів Володимира-Волинського, які завітали на концерт, додавши гумору та веселого настрою.  Насамкінець команди подякували глядачам за теплий прийом, щирі усмішки та гучні оплески.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!