Про те, що у районі цукрового заводу, що у Володимирі-Волинському, потрібно облаштувати спершу дільничну амбулаторію, а вже нині  сімейної медицини, неодноразово піднімали депутати міської ради на своїх засіданнях. Зокрема з числа тих, хто проживає у цьому районі міста – Романом Горошкевичем та Василем Сусіком.

Щоразу це питання відкладалося у довгу шухляду по тій простій причині, що практично усі будівлі колишньої могутньої інфраструктури цукрового заводу потрапили у приватні руки. Тому міська влада з певними труднощами   викупила у комунальну власність одне із них – магазин, де планується  з часом облаштувати амбулаторію.

18 лютого делегація в складі директора ЦПМСД Катерини Чубок, начальника управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктора Фіщука, групи депутатів Василя Сусіка та Леонтія Дмитрука, керівника місцевої будівельної фірми Боренка завітали на місце майбутньої амбулаторії з метою вивчення ситуації та можливості розпочати там будівельні роботи. До них долучилися місцеві мешканці, котрі після повного знищення цукроварні залишилися без найнеобхідніших благ цивілізації. Як зазначила одна із них: «Ми живемо ніби у Володимирі-Волинському, але не  відчуваємо себе  жителями міста»

До слова, ще у 2017 році виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію будівлі магазину під медичну установу, вартість робіт за якою становить за цінами цього ж року 5 мільйонів 200 тисяч гривень. Минуло два роки…

У приміщенні усе розбито, зруйновані стіни, грибок, затоплюють зовнішні води, відсутні перегородки, знищене опалення… Тобто, повна руїна як після артобстрілу.

Оговтавшись після побаченого, представниками влади та будівельниками спільно із депутатами попередньо намічено певні плани: знизу облаштувати амбулаторію сімейної медицини, відкрити аптечний заклад, а на другому поверсі – житло для медичних працівників. Проте оптимізму не відчувалося, оскільки, як чути було у репліках, легше збудувати нове, аніж латати знищене.

Що ж, час покаже. Ось тільки кошторисну документацію варто буде коригувати: ціни за два роки (бо невідомо, коли ще розпочнуться роботи) надто підскочили догори. І чи не стане амбулаторія сімейної медицини чиєюсь передвиборною розмінною монетою?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!