89 маленьких кажанів виявили під час заміни  вікон в  одній з установ  Володимира-Волинського. Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук науковий співробітник музею Ганна Доскоч.

Нагадаємо: одного разу їй вже довелося рятувати кажанів. У сквері Дверницького зрізали дерева, і у дуплі одного з них працівники ЖЕКу, котрі проводили роботи, виявили 17 рукокрилих, занесених до Червоної книги. Завдяки благодійникам, котрі допомогли оплатити дорогу, їх вдалося прилаштувати у Луцькому зоопарку, де за ними доглядали, а з настанням тепла випустили на волю.

Цього разу історія повторилася. Але кажанів значно більше. Як розповідає працівниця музею, пощастило, що серед робітників був чоловік на ім’я Олег, який зорієнтувався і не дав заподіяти шкоду рукокрилим, переклав їх у коробку й передзвонив місцевому ветеринару Сергію Тернову, котрий і повідомив про знахідку. На щастя, знайшли для малюків прихисток й розселили у чотири коробки разом з пані Наталею Волошиною, а тим часом ще дві чудові й чуйні жінки прийшли на допомогу, щоб усіх напоїти.

Наразі вони у безпеці. На жаль, зоопарк у Луцьку вагається їх забирати через брак персоналу, який здійснює догляд за кажанами. Утім їх готові прихистити у єдиному в Україні Центрі порятунку рукокрилих у Харкові. Та є проблема, – далека дорога, на яку потрібні кошти.

Ганна Доскоч звертається до усіх небайдужих допомогти врятувати знайд і доправити їх до Центру. Вона додає, що вже замовили для них опариші. Потрібна фінансова допомога – хто скільки може: 5, 10, 20 грн. Кошти можна перерахувати на рахунок Приватбанку – 5168 7427 2221 5773 на ім’я Волошина Наталія Нілівна з позначкою “кажани”.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!