На засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, яке відбулося 21 лютого, слухалося ряд питань, серед яких чільне місце відведено виконанню бюджету міста та програми соціально-економічного розвитку за 2018 рік.

Доповідачі акцентували увагу присутніх на здебільшого позитивних моментах, таких як виконання та перевиконня основних показників, проте за цими оптимістичними цифрами і прогнозами все ж таки криється ряд проблем.

Міський голова Петро Саганюк у ході обговорення озвучив доволі болючу проблему Володимира – діяльності гральних автоматів. Неодноразово питання грального бізнесу, зокрема законності  діяльності, офіційного працевлаштування, сплати податків та соціальних відрахувань піднімалися на різноманітних засіданнях та зустрічах за участі правоохоронних органів.  Ось тільки чомусь незважаючи на те, що у Володимирі-Волинському є свій відділ поліції, прокуратура, СБУ гральні автомати успішно працюють, перетворюючи володимирчан на азартнозалежних людей.

Другий бізнес, який добряче зацементував свої структури у Володимирі-Волинському , – це аптечні заклади різноманітних фармакомпаній, по деяких з яких кінцеві бенефіціари знаходяться в офшорах. Примітно те, що законодавство не дозволяє проводити ряд перевірок на предмет ціноутворення, а лише  інспектувати ціни за державними програмами.

Проблема піднята. Дано відповідним посадовцям доручення підготувати на наступний виконком інформацію по гральному бізнесу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!