Досить бурхливо на сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 26 лютого, обговорювалося питанння внесення змін до бюджету міста 2019 року. Зокрема депутат Максим Климюк зосередив усіх  увагу  на замовниках та виконавцях проектно-кошторисної  документації.

-Декілька місяців тому на одному із засідань профільної депутатської комісії підіймалося наступне питання: у Володимирі-Волинському зареєстровано та працює комунальне підприємство «Містопроект», – звернувся до присутніх   Максим Сергійович.- Депутати наполягали на тому, щоб розпорядники  бюджетних коштів замовляли  проектно-кошторисну  документацію у цьому комунальному підприємстві.  Пройшов час і вкотре на  нещодавньому засіданні земельної комісії озвучили дану проблему, однак чіткої відповіді не дав ніхто, оскільки  у міськвиконкомі відсутній контроль із цього питання. Зважаючи на це, у подальшому вимагатимемо від замовників  аргументувати причини виготовлення ПКД не у КП «Містопроект».  Це ж саме стосується й самих виконавців будівельних робіт. Не вимагатимемо зміни будівельної фірми чи підприємця, які виграли тендер.  У всіх інших випадках наполягатимемо на виборі тільки тих суб’єктів господарювання, хто  зареєстрований у Володимирі-Волинському, а не у сусідніх містах чи регіонах. Нам потрібно підтримувати місцевих підприємців та організацій, оскільки податки від їх діяльності залишатимуться у міському бюджеті.

Окрім цього, Максим Климюк підняв ще одне важливе питання, яке вартує бюджету неабияких коштів – ПКД. Зважаючи на це, звернувся до начальника управління  житлово-комунального господарства та будівництва Віктора Фіщука проінформувати депутатів щодо виготовленої,   реалізованої  ПКД та тієї , яка  роками припадає порохом у кабінетах чиновників.

Депутата Максима Климюка підтримав його колега Руслан Мороз під час розгляду питання розрахунку кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівельних об’єктів. До того ж Руслана Андрійовича зацікавило питання ямкового ремонту вулиць.

«Що то за такий ремонт, і скільки він коштує? А то ями для бюджету міста стають золотими. Тому вимагаю розробити примірний кошторис квадратного метра та поінформувати депутатів», – підсумував Руслан Андрійович.

 

.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!