Досить-таки актуальні проблеми підняв на сесії Володимир-Волинської міської ради депутат Руслан Мороз. Перед початком роботи він озвучив декілька запитів та звернень, які у подальшому підтримані депутатським корпусом. Хоча подекуди депутати, зокрема із «БПП», «Батьківщини», «Свободи» не завжди прислухалися до конкретних пропозицій депутата. Під час голосування за деякі рішення, які стосувалися чиїхось шкурних інтерсів, депутати цих політичних сил просто не натискали кнопки планшетів.

Перше питення, яке підняв Руслан Мороз – вирішити проблему індивідуального газового опаленння у багатоквартиних будинках міста. До речі, це питання він піднімає упродовж декількох сесій. Проте чомусь не вистачає політичної волі у депутатів повернутися лицем до громади та не викидати мільйони у труби котелень “Теплокомуненерго”.

Як наголосив Руслан Андрійович, котельні міста поступово переходять на тверде паливо, на що виділяються  мільйони з міської казни. Більше того, якщо так підуть справи й надалі, депутат прогнозує поступове знищення прилеглих лісів.

«Теплокомуненерго” надає послуги з подачі тепла та гарячої води. І не завжди ці послуги  задовільняють мешканців міста. А вартість оплата за тепло та гарячу воду  щоразу зростає. Варто все ж таки   повернутися до питання  індивідуального опалення у кожній квартирі, тобто на перших порах розробити Програму, для реалізації якої у міському бюджеті передбачити кошти. Тобто, допомогти на перших порах жителям міста встановити індивідуальне опалення. Бо скоро лісу не вистачить, щоб теплокомуненерго  за рахунок спалювання дров подавало до будинків тепло та гарчу воду.

Запит депутата підтримано. Ось тільки коли вирішиться питання фінансування майбутньої програми, покаже час. Однак, як наголосив Руслан Мороз, він не зупиниться доти, доки дана програма не запрацює на повну силу. Бо обіцянки влади – це одне, а ось дієва допомога громаді – іноді розходиться з  киванням голови можновладців.

Другий запит Руслана Андрійовича стосувався капітального ремонту спортивного залу у гімназії імені Цинкаловського, де грибок і пліснява поступово роз’їдає стіни. Дана проблема виникла вже давно, проте дітвора й надалі займається у приміщенні, стан якого  загрожує  їх здоров’ю. Зважаючи на це, депутати спершу вирішили за підсумком виконання бюджету за І квартал, передбачити кошти на енергоаудит, а вже після цього – місцеві будівельники приступлять до ремонту.

У подальшому Руслан Мороз зачепив тему вакцинації, зокрема військових осіб у стінах дитячої поліклініки. «Хто дав дозвіл на подібне?  – обурився депутат. – Як можуть в одному приміщенні  знаходитися дітвора та дорослі люди у кмуфляжі? Невже не можна для їх вакцинування відвести окреме приміщення?»

Останнім часом на Волині зареєстровані випадки безчинства сторонніх людей, які підбурюють народ до захоплення храмів, які належать УПЦ.  Задля убезпечення та недопущення подібного, депутат Руслан Мороз звернувся до міського голови та правоохоронних органів з тим, щоб під час зборів парафіян забезпечити  порядок та законність.

Упродовж роботи сесії, Руслан Андрійович неодноразово повертався до питання залучення до будівельних та ремонтних робіт у бюджетній сфері  підприємців та фірм-будівельників, які зареєстровані на теренах Володимира-Волинського. Крім цього, депутат зачепив тему підтримки індивідуального забудовника у місті. Його цікавила наявність програми, яка передбачає дольову участь міського бюджету в індивідульному житлі для певної категорії громадян.

Під час розгляду змін до міського бюдежту 2019 року, Руслан Мороз запропонував підтримати ряд пропозицій фінансового плану, зокрема не виділяти кошти на прокладання бруківки у парку «Слов’янський». За думкою депута, у місті існує ряд проблем, які потребують нагального вирішення: встановлення дитячих і спортивних майданчиків, ремонт вулиць і їх освітлення. Бо є ще такі вулиці у Володимирі-Волинському, де люди у сонячну днину ходять у гумових чоботях. 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!