Розподіл вільних залишків та внесення зміни до бюджету міста Володимира-Волинського, які розглядалися на черговій сесії, активізували групу депутатів. Особливо здійнявся шум та гам навколо мільйонів, які щороку виділяються на ремонтні роботи.

Якщо з коштами на ремонт вулуць міста депутати розібралися, натомість досить бурхливо зустріли   виділення понад трьох мільйонів на вкладання бруківки у парку «Слов’янський». Мотивація депутатів була різною: не на часі; розподіл коштів потрібно проводити згідно депутатських бюджетних запитів; не потрібно вкладати там, де проводяться атракціони та циркові вистави.

«Чому з року в рік вкладається бруківка на асфальт при тому, що багато вулиць міста тонуть у болоті?»- звернувся до присутніх депутат Максим Климюк. – Для чого вкладати бруківку у парку «Слов’янському», де лежить ще добротний асфальт ?  У місті є більш нагальні проблеми, які потрібно вирішувати у першу чергу. Я вважаю виділення 3,5 мільйни гривень  на бруківку марнотратством коштів громади та їх нераціональне використання»

Зауваження депутата підтрмала група його колег, котрим вистачило політичної волі все ж таки проголосувати за передачу даної суми до резервних коштів. А в самому парку депутати порадили провести благоустрій: почистити болото, розбити алеї та висадити зелені насадження.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!