5 квітня вперше в Україні відбудеться україномовна стендап-комедія, у якій візьмуть участь відомі майстри цього жанру! Стартує шоу-програма у Володимирі-Волинському! Отож зустрічаємо: 

ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency».

МАКСИМ КРАВЕЦЬ – справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим – фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», автор та актор гумористичного проекту “шоууюри” на телеканалі «1+1», кіноактор та кіносценарист.

СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.

ВОЛОДИМИР ЄВЧУК – людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також, Володимир, переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 та автор гумористичних телевізійних проектів України.

Перша україномовна стендап-комедія – це новий крок українського стендапу, свіжий подих стендап-комедії рідною мовою, в якій кожен впізнає себе! Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Чекаємо вас, 5 квітня о 19.00 у КМЦ. 

Тривалість програми 1,5 години.

Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

КВИТКИ в КМЦ за номером телефону: (095) 881-51-76

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!