Сьогодні під час оперативної наради, що відбулася у міськвиконкомі, начальник управління містобудування та архітектури Тарас Киба доповів про стан роботи щодо реконструкції площі Героїв. Йдеться на сайті міськради.

Зокрема, спільно із управлінням житлово-комунального господарства і будівництва проведено попереднє вивчення щодо реконструкції. Загальна площа реконструкції – 8641 кв. м. Під цією площею знаходяться такі інженерні мережі: 214 м/п водопроводу, каналізаційний колектор діаметром 60 см, мережа зв’язку, газопостачання, та кабель електропостачання, який за попередньою інформацією знаходиться в аварійному стані. Складність полягає в тому, що самотічний колектор, який збирає нечистоти зі всієї вулиці Ковельської та Сагайдачного, закладений на глибині понад 5 метрів. Саме його незадовільний стан, на думку головного архітектора міста,  спричиняє руйнування багатоповерхівки на центральній площі.

Попередня обрахована вартість заміни та ремонту інженерних мереж  – понад 4,5 мільйони гривень.  Ще понад 6 мільйонів коштуватиме облаштування площі бруківкою. А ще в планах є облаштування площі елементами декору, встановлення лавочок, освітлення та озеленення.

На черговій сесії міської ради було прийнято рішення про виділення коштів в сумі 430 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації, що включає в себе ескізні наміри, візуалізацію за проектним замовленням, геолокаційні обстеження тощо.

Також майбутній проект пройде громадське обговорення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!